| MusafirInLume a întrebat:

Salut tuturor.Problema mea sta in felul urmator.Am o placa de baza ASUS P4P800-VM.Si cam de vreo 2 zile mi-a disparut placa de sunet onboard.Mai exact nu mai imi apare absoult deloc(No sound device) la sound and audio devices.In device manager imi apar driverele "cica",nu apar conflicte nu nimic, in bios este pe enable,am facut update la drivere,am instalat driverele originale, dar nimic.Deci nu pot intelege care este problema, poate fi arsa? Cineva cu[,]cunostinte legate de PC service ma poate ajuta? Dau funda[scuzati categoria]

1 răspuns:
| razvitzi a răspuns:

Daca este dezabilitata din bios, windows nu o recunoaste! verifica