| stefanush2295 a întrebat:

Salut tuturor.Sun nou pe aicibig grin. Vroiam sa va intreb ceva, am un nokia 6300 si mi se descarca foarte repede bateria. Pur si simplu ma uit la el si vad cum se descarca bateria.Ma tine incarcat jumatate de zi.De ce?

mutumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Tudor_4193 a răspuns:

Cauta la setari: economisire energie; daca ai screensaver dezactiveazale, daca ai imagini miscatoare ca fundal dezactiveazale, schimbale. Astea iti mananca mult din baterie. Incearca sa lasi telefonul sa se descarce complet. Cand il incarci stinge-l, se va incarca mai repede asa. Daca nu functioneaza nimic... schimba bateria! Funda/Vot?

1 răspuns:
| vladdd_1526 a răspuns:

Eu cred ca ii dusa bateria ca altceva nu stiu ce ar putea fi...doar daca o schimbi... funda?