| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, tocmai ce mi-am achizitionat un iphone6s nou. Am constatat o problema, atunci cand bag castile si ascult muzica se aude ok, in maxim 10 secunde pica sunetul, daca e liniste deplina poti auzi muzica extrem de incet insa atunci cand dau volumul de jos in sus exista 2 trepe in care se bruiaza sunetul iar urmatoarele 3(ultimele 3 pana la maxim) isi revine sunetul, ulterior in maxim 10 secunde picand iar. Ca sunetul sa revina precizez ca nu este nevoie sa misc de cablu absolut de loc, doar sa dau sunetul mai incet si mai tare.
Aveti vreo idee? Sa fie ceva din setari ce se poate reseta sau sa fie o problema tehnica si sa-l trimit cu garantia?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| HeadGeneral a răspuns:

Încearcă alte căști! Si daca nu merge schimba telefonul