| roxana0305200 a întrebat:

umbla pe facebook un virus care blocheaza conturile temporar.asa l-au blocat si pe al meu. vreau sa stiu si eu cand ma vor debloca.este un virus handicapat care toate perosoanele care au fost etichetate intr-un comentariu au fost blocate.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu te blocheaza virusul, te blocheaza facebook din cauza ca virusul trimite mesaje de-aiurea. cred ca pentru o luna de zile vei ramane blocata. de asemenea iti recomand sa faci o scanare cu http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/ ca sa scapi de virus

| Politaiu a răspuns:

Lam avut si eu virusu ala! Mi la blocat o luna! Funda?