| KaDD a întrebat:

Salut, un activator pentru Windows 7 Enterprise edition? Multumesc, funda celui care merge.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Altu care fură Windows 7 ca românu, adică aiurea ca asă s-o obișnuit cretinește de la Xp sau din spirit de turmă ca 80% din români, ori ignori faptul ca îl poți folosi LEGAL 100% 120 de zile, perioadă ce se poate extinde la 365 de zile!
Deci lasă activatoarele și loadere.Cu cretinitațile alea îți vei virusa sectorul de boot al hard disc-ului, și riști să îti virusezi și BIOs-ul, precum să te condamni la Windows furat pe veci!
Unele loadere scriu date în BIOS, astfel încăt să „fenteze" Windows- și să pară licențiat.
Ei ei.

| gelu1970 a răspuns:

Http://www.intercambiosvirtuales.org/......s-y-office

cand activezi dezactiveaza antivirus. de asemenea trebuie sa pui, dupa instalarea kmspico in exceptiile antivirusului ca sa nu il scaneze niciodata. bafta.

| seyuri a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=m-vZMDIPQlM aici ai un video cu link pentru activator. daca nu-ti merge da-mi add pe yahoo ( claudya. florina ) si iti trimit eu alt activator care il am eu.