| Stefxn a întrebat:

Un monitor de 21.5 inch in 600 de lei pentru gaming ce marca imi recomandati? Si ce monitor desigur happy Funda!

Răspuns Câştigător
| ITMania a răspuns:

Sigur,pacat ca asta matura cu el pe jos atat la culori, cat si la unghiuri de vizualizare si culmea.e si mai ieftin:
http://bit.ly/1gaywRN

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Vezi pe eMag (fa abonament la newsleter ai sanse la cupoane de reducere)

| ManuelNeuer a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EWHFNBBBM/ Recomand...Cel mai bun..Este un monitor cu un design ultra-elegant prin care jocurile isi schimba lumea...Cel mai capabil monitor are cel mai bun potential si e doar 469 lei. Funda :D

| ManuelNeuer a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EWHFNBBBM/ Cel mai bun monitor cu un design ultra-metalic LG cea mai buna gama de monitoare gaming.