| Gwydion a întrebat:

Un prieten m-a păcălit sa trimit un videoclip pe messenger si in secunda a 2 a am luat ban.Imi scrie că contul este dezactivat. Aveti idee daca mi l-a sters de tot sau mi-l da inapoi peste 3 zile? Asa am inteles de la cineva.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La inchiderea contului primesti o notificare in e-mail de la FB, in care se specifica motivul si durata suspendarii.
Citeste-l!

| Gwydion explică (pentru Bula):

Eu nu mi am introdus email ul cand mi am făcut contul.

Bula
| Bula a răspuns (pentru Gwydion):

In acest caz, daca n-ai primit nici SMS, atunci poti astepta pana la Sfintii...