| alex2009 a întrebat:

Salut un prieten mi-a trimis pe messenger un document dar la scanat sub forma de poza cum pot sa fac sa il vad calumea nu sub foema de poza sa il pot deschide cu adobe sau office?

3 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Daca e scanat ca poza, nu ai ce`i face, pentru ca e. jpg. daca era. doc sau txt mai ziceam. incearca acdsee sau picassa, sunt cele mai bune si au si zoom in elewinking picassa e gratis pe net.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Nu stiu si eu primesc documente de pe foi facute poze...ma intelegi cred. dar eu dau cu lupa pe pc si vad mai clar asa ca nu am nevoie de o deschidere cu adobe

Răspuns utilizator avertizat