| Met a întrebat:

Salut, un prieten si-a uitat modelul de parola de la tableta (vonino nano p ) si nu nu imi apare sa recuperez folosind contul de google nici nu ma lasa sa intru in boot screen sa dau hard reset, ce ar trebui sa fac sa scot parola sau sa-i dau hard reset?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Singura modalitate este re-softarea tabletei, dar pentru asta trebuie sa ai firmware-ul modelului respectiv.

1 răspuns:
| xzawn17 a răspuns:

Trebuie sa resetezi tableta. daca nu are backup facut pierde datele. Funda?