| Jula_Alex_2002 a întrebat:

Un Xbox One se poate moda?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Tu astepti imposibilil, raspunsul de la o persoana ca sa fie.
atat ps4 cat si xbox one nu se pot moda. La ps4 exista nitel progres, dar doar pentru cele cu fw pana la 1.7x. La xbox one nu se stie nimic. Ps3 se pot moda elegant doar cele fabricaate panaa in 2011(ianuarie). Cele dupa, nu se modeaza prea frumos, asta daca se poate moda. La xbox 360 e mai accesibil, dar ultimele tot nu se pot moda(dupa 2014 unele).

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că se poate moda.

| Jula_Alex_2002 explică:

Imi poti da un site? Eu am citit pe un forum de la sfarsitul lui 2015 ca Xone si ps4 nu pot fi modate

| sltlp a răspuns (pentru Jula_Alex_2002):

Tu astepti imposibilil, raspunsul de la o persoana ca sa fie.
atat ps4 cat si xbox one nu se pot moda. La ps4 exista nitel progres, dar doar pentru cele cu fw pana la 1.7x. La xbox one nu se stie nimic. Ps3 se pot moda elegant doar cele fabricaate panaa in 2011(ianuarie). Cele dupa, nu se modeaza prea frumos, asta daca se poate moda. La xbox 360 e mai accesibil, dar ultimele tot nu se pot moda(dupa 2014 unele).