| UserName250000 a întrebat:

Unitatea optica de la laptop a inceput sa se deschida singura din senin. Inchid si ea dupa cateva secunde, chiar si dupa 1-2 secunde se deschide la loc. Ce sa fac? Mi s-a intamplat din senin si am verificat unitatea optica si toate suruburile sunt prinse.

3 răspunsuri:
| Romaniamafia a răspuns:

Probabil ai un virus. Se folosea cu ceva timp in urma pe post de gluma intre prieteni

| UserName250000 explică:

Am rezolvat. Nu era niciun virus in laptop-ul meu. Doar trebuia sa dau restart si gata.

| AlinAvram a răspuns:

Daca este virus cum a spus @Romanianmafia, i-a Malwarebytes si baga un scan, cu el si keyloggere scoti.