| anonim_4396 a întrebat:

Urgent ajutor va rog! Inainte de a schimba windows-ul sunetul era perfect, dupa ce am schimbat windows-ul nu mai era sunet, am pus driver de la realtek hd audio si ca sa am sunet in boxe trebuie mai intii sa conectez castile iar mai apoi le scot si este sunet. Se poate de remediat ca sa nu mai pun castile, dar sa mearga deodata sunetul?

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul, cred ca nu s-a instalat cum trebuie.

| K0sti a răspuns:

Pai de unde stii ca e Realtek si nu e Sound Max de exemplu! Instalati drivere dupa ureche?

| Băă_Marian_1999_J87B a răspuns:

I ati drivele cele mai recente