| User234588 a întrebat:

Salut, urgent am nevoie de ajutor doar sa imi spuneti ce sa aleg, steinhaus pro cd 108 vs steinhaus pro cd 144b?

Nu vreau sa veniti cu chestii gen "gunoaie chinezesti" nu ma intereseaza sa iau ceva profi ca altfel luam un BOSCH dar am nevoie doar pentru montarea unui tavan fals si apoi doar pentru lucruri usoare. Dar vreau o parere sincera care ar fi mai buna va rog!

7 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Eu as lua 108

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una e de 10.8v alta e de 14.4v, ambele au 1.3ah, nici una

ia ce vrei tu dar macar ia 18v 1.5 - 2 ah,

| User234588 explică (pentru GouDidodino):

De ce ai lua 108? Mersi de raspuns

| User234588 explică (pentru anonim_4396):

Iti apreciez raspunsul sincer dar totusi ce sa aleg?

| GouDidodino a răspuns (pentru User234588):

E mai mică, mai usoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru User234588):

Cea de 14 v, e mai puternica, la o autofiletanta ai nevoie de putere, durata si cuplu ca sa poti strange suruburile nu sa te uiti la ele

| xerxes1 a răspuns:

Nici daca o primesc cadou nu iau acasa asa ceva.