| RăzvanP06 a întrebat:

Salut utilizatori, vreau sa va intreb de ce nu mai merge sa uploadez pe youtube de pe camtasia 8.2? Camtasia este cumparat si imi da o eroare la care imi zice ca pot sa streg videoul/pot sa reincerc sa il uploadez/sa il salvez! Si trebuie sa le uploadez manual, chestia ii ca merge mult mai greu asa! Plzzz Help!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai trebuie sa-l salvezi si apoi sa-l uploadezi pe youtube! Doar asa merge cu orice program de editare!

| RăzvanP06 explică (pentru neluL):

Sa il uploadez manual? Inainte ii dadeam direct product and share ma logam la youtube si mergea!

| neluL a răspuns (pentru RăzvanP06):

Pai alege un format (AVI, MP4...)acceptat de youtube, pune-i un nume si cred ca poti sa-l incarci direct pe youtube.

| RăzvanP06 explică (pentru neluL):

Pai da asa fac acum. da inainte nu trebuia si se uploada mai repede din camtasia!

| neluL a răspuns (pentru RăzvanP06):

Difera calitatea si marimea videoclipului! Daca e mare, se incarca mai greu.

| RăzvanP06 explică (pentru neluL):

Stiu, dar si asa uploadarea direct din camtasia era mult mai rapida!