| anonim_4396 a întrebat:

V-ati dorit vreodata niste tutoriale HTML cat de cat mai pe intelesul vostru? Atunci, ati dat unde trebuia.
Intrati pe acest link http://youtu.be/HkhG5T6EU8Q si sper sa va placa si sa va ajute. Daca doriti mai multe tutoriale despre chestia "x" (nu chiar legat de HTML) atunci am sa incerc sa le creez.
Canalul este nou (de aprox. o saptamana) si sper sa atrag cat mai multi vizitatori.
Daca v-a placut vreun video, nu uitati sa dati pe butonul "Like" iar daca nu v-a placut acel video, nu dati nimic.
Daca doriti sa fiti la curent cu ceea ce este nou, va puteti abona.
Multumesc pentru intelegere si nu uitati, daca vreti sa fac un tutorial despre cum se foloseste chestia "x", nu uitati sa le scrieti mai jos!

1 răspuns:
| victorandrei a răspuns:

Ce mod penibil sa iti faci reclama...
Sunt mii de carti si video tutoriale (cu "voce" nu scrise in notepad)