| Victor_Paulescu_1986 a întrebat:

Salut
Va rog am o problema cu tableta mea( horizon h710) nu mai porneste crying imi apare imaginea de boot si ramane blocata nici pc nu o mai recunoaste nici cu adb,iar butonul de reset face doar un restart indiferent de cate ori as apasa pe el sau cat de mult as tine degetul pe buton, am incercat toate combinatiile posibile dar
Nu am gasit RECOVERY MODE nici DOWNLOAD MODE.
VA ROG MULT DE TOT SA IMI SPUNE-TI CUM POT SA O RESETEZ SAU SA INTRU IN RECOVERY MODE.
rog seriozitate, multumesc.

1 răspuns:
| Locus a răspuns:

Trebuie sa o duci de unde ai cumparat-o numa ei ti-o pot repara