| krmen91 a întrebat:

Salut va rog care ma puteti ajuta cu problema mea contactati-ma la acest id carmen_ago2000deci eu mi-am cumparat jocul the sims 3 din magazin si l-am instalat -mi-am creat simsii le-am cumparat lotul pentru casa si cand incep s ao construiesc mi s eopreste jocul si imi zice ceva de un driver ca nu e bun ce se poate face in situatia asta? mersi mult

Răspuns Câştigător
| voicualexvoicu a răspuns:

Imi pare rau dar nu se mai poate face nimic doar sa iti sterigi din memorie jocuri ok salut.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa descarci o versiune noua a driver-ului video (presupun ca acesta iti face probleme). Pentru detalii despre joc : www.simsclub.ro