| ionutzdumitrache a întrebat:

Salut va rog frumos ajutati-ma si pe mine am si eu o problema la yahoo messenger cand dau sa ma conectez imi arata asa ( We can't sign you in to Yahoo Messenger. There might be a problem with your Internet Connection. Make sure your computer is connected to the internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem." ) va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Nu ai internet.Asigura-te ca nu e vreun cablu scos.
happy

| RunnerX a răspuns:

Probleme de conexiune, verifica cablu sau vezi daca ai firewall pe PC care sa-l blocheze, oricum cea mai simpla solutie este sa-l dezinstalati si apoi instalati din nou si vedeti rezultatul, succes