| anonim_4396 a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutati.
Nu stiu de ce dar nu imi mai pot schimba adresa ip, eu am dresa ip dinamica, de 1-2 luni nu am mai schimbat ip iar acum am vrut sa il schimb iar pentru ca am o restrictie pe acesta dar nu se mai schimba, ramane acelasi ip. Am mai schimbat ip-ul pe acelasi pc, acelasi windows, aceeasi configuratie dar acum nu se mai schimba, am dhcp activ, am verificat la router, internet connection, peste tot, este totul ok dar totusi ramane acelasi ip. Care este problema? Cum pot schimba iar ip?
Mentionez ca folosirea unui vpn nu este o solutie deoarece nu ma poate ajuta in acest caz pentru ca detecteaza vpn si viteza este proasta pe vpn.

1 răspuns:
| MadnesOfJuice a răspuns:

Incearca un restart la router si sai dai clear cookies