| eliza a întrebat:

Salut ...vecina mea are o problema cu pc unitatea porneste dar pe monitor nu apare nimic, am verificat monitorul merge, firele merg dar unitatea tot nu merge. din cauza windows-ului sau al unei din placi?

4 răspunsuri:
| eliza explică:

multumesc! o sa-i spun, acum sa stea linistita laughing

| shadow23 a răspuns:

Cred ca de vina este Placa video, ar trebui schimbata!

| AlinaHoran a răspuns:

Buna. si eu am avut aceeasi problema de 2 ori laughing. Prima data era din cauza ca s-a ars driver-ul confused (mi-am schimbat windowsul atunci) apoi a doua oara a fost din cauza ca nu mai facea contact placa video. Sper ca ti-am fost de ajutor :X...PAwave

| adelynaa a răspuns:

Placa video cred ca ii de vina pentru. asta a patit'o si o prietena exact la fel
si ii era de vina placa video(trebuia schimbata)