| BlackAngel a întrebat:

Salut.Vineri vreau sa imi iau un Samsung Galaxy S3.

Vreau si eu cateva pareri de la ce-i care il detin de ce merita sau de ce nu merita(in afara de pret)

Astept pareri

3 răspunsuri:
| Alejay a răspuns:

Cum sa nu merite, e cel mai tare telefon la ora actuala, bate iphonu la funduletz din start happy IA-L happy

| angel28 a răspuns:

Eu nu am un Galaxy S3 inca dar stiu ca are varul meu si este foarte multumit.M-am uitat si eu pe el! Ce pot sa spun e ca navigarea pe net e foarte buna si jocurile merg super si se vad clar.

| BlackAngel explică (pentru angel28):

Sti cumva daca are gps anti-furt? Am vazut o prezentare si am inteles ca are gps anti-furt happy