| anonim_4396 a întrebat:

Voi cate adrese de email ati avut de-a lungul anilor? Ati reusit vreodata, sa va ma ai accesati fostele adrese de email, asa din nostalgie, sa vedeti ce ati avut atunci? Eu sincer la cate adrese am avut, la multe nu reusesc sa ma mai loghez, fie contul a fost sters de Yahoo, fie... am uitat parola si nu reusesc in nici un fel sa o aflu sad Trecut-au vremurile, au ramas doar amintirilee, adresele inchise pentru totdeauna. Asta-i viata, trebuie sa ma obisnuiesc chiar daca stiu ca sunt sanse zero ca sa mai vad vreodata ce era acolo. Daca mi-as fi scris undeva parolele, dar cine se gandea atunci ca peste ani... of, of!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am avut 4 dar le-am sters pe celelalte doua. Cant trec la o alta dresa nu uit sa schimb si la conturi adresa de e-mail.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O singură adresa de email am, de ce ti le ai schimbat? Trebuia sa te gîndesti ca te apucă năbădăile si vei căuta ca disperatul vechile parole sa te conectezi, asta i viata, poate inveti ceva din greseli, poate.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu am avut o singura adresa de email, pe care o am si o folosesc si in prezent, oare sunt singurul care a facut asta?

| Rommeo a răspuns:

Cei de la Yahoo sunt niste.........ca chiar de ai parola daca nu intri pe o adresa in mai mult de 30 de zile, nici nu mai poti intra de nici o culoare, chiar de bagi parola tot invalida zice ca este, mie mi s-a intamplat de a lungul anilor sa-mi inchida vreo 3 adrese.