| Quiizy a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Samsung Gear S3 Frontier si Samsung Gear S3 Classic. DIn cate m-am uitat au aceleasi specificatii, oare au si aceleasi features? Mersi

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că prețul spune ceva - unul are ceva în plus - curea piele, compatibilitate Android 4+. Uite aici comparativ:

https://www.emag.ro/......+gear+s3/c

| Quiizy explică (pentru sierra1):

Mersi, m-am uitat pe eMAG la comparare si am vazut la : Sistem de operare compatibil ca la frontier nu scrie nimic dar la classic scrie Android 4.4. Ce ar vrea sa insemne asta?

| sierra1 a răspuns (pentru Quiizy):

Că se "potrivește" cu un telefon Android 4 sau peste

| alexboss2020 a răspuns:

Gear S3 frontier