| SpedyKid a întrebat:

Voi ce ati alege intre cele 2 optiuni:
1) Casti bluetooth si un amazon echo dot 2
2) Un Google Home
Castile bluetooth le vreau deoarece m-ar ajuta sa nu mai ma "spanzur" cu cablul de la casti tot timpul cand fac sport, iar Amazon echo dot deoarece imi place acest concept de Voice assistant.
Dar... Google Home am inteles ca este mai bun la cautari, este si boxa portabila, si poti "da" muzica de pe YouTube si Google music, ceea ce Echo dot nu poate.
Deci, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vazand lista de aici, ti-l recomand cu mare placere.https://madeby.google.com/....../features/
Cate poate face,incep sa devin gelos pe tine sad Alarma,TV STREAMING,traducere,radio, muzica, control lumini, si altele, era si ceva de sport.Bafta happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Home, sa ma spunzare si naiba, ala e prea fain laughing)

| SpedyKid explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns. Si alti prieteni au zis la fel. laughing Am sa mai astetp raspunsuri. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpedyKid):

Oricum nu te lua dupa noi, ia-ti ce iti place.

| SpedyKid explică (pentru anonim_4396):

Imi plac ambele varaiante. Dar ma gandesc ca daca am si un Chromecast deja cumparat, care este conectatla TV, Google Home ar fi din nou un +. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpedyKid):

Ar fi un mare un plus daca suporta stream pe acel chromecast, ii zici doua vorbe si asculti/te uiti la ce iti place.

| SpedyKid explică (pentru anonim_4396):

Da, la asts ma gandeam si eu. Si avand in vedere ca sport fac acasa, pot folosi boxa sa ascult muzica in timp ce fac sport, si sa nu ma complic cu castile. Hmm, cred ca am mai gast un +, dar si raspunsul. laughing

| SpedyKid explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpedyKid):

Si eu big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpedyKid):

Vazand lista de aici, ti-l recomand cu mare placere.https://madeby.google.com/....../features/
Cate poate face,incep sa devin gelos pe tine sad Alarma,TV STREAMING,traducere,radio, muzica, control lumini, si altele, era si ceva de sport.Bafta happy