| FaraSperantaSEN a întrebat:

voi sunteti de acord cu pretul viitorului telefon galaxy s3 mini de 400 euro? dc ai cumpara asta cand poti cumpara s3 cu doar 150 euro pe plus... galaxy s3 mini
memorie interna: 8/16 gb + card
procesor 1GHz dual-core
memorie ram 1Gb
ecran 4" rezolutie 460-800
camera principqlq de 5 Mp HD 720p
blitz. camera secundara de 0.3 Mp
baterie 1500 mAp
cam ata voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Fiecare galaxi nou e tot mai scump mane sa ziceam ca iei il ia cu 100 euro si noua nil da cu 400 euro pe criza asta iei se asteapta sal cumpere cineva au pus iei pretul mai mare casa unfle buzunarele lor mai mult asa sunt uni in ziua de astazi eu nu las lua mai bine mi-as lua altceva decat sa dau 400 euro alt telefon ducat sa dau atatia bani deci pretul e exagerat de mult

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt destui snobi, care desi nu au ce manca isi cumpara smartphone. cu s3 mini le mai ramane si lor bani de o paine

| FaraSperantaSEN explică (pentru suntserios):

Era o intrebare... am un telefon mediu. un galaxy gio si sunt fericit de el mai mult nu am ce cere de la un telefon... cel putin nu am nevoie happy
dar eram curios daca tot scot atatea prostii la preturii atat de mari oare le cumpara cineva?

| FaraSperantaSEN explică (pentru suntserios):

Sintr`un fel ai dreptatetongue

| suntserios a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Tu ti ai cumparat un smartphone care sa isi faca treaba, nu l ai cumparat pe cel mai scump. sa vezi cum s ar vinde daca ar aparea mini iphone cu vreo 200$ mai ieftin

| FaraSperantaSEN explică (pentru suntserios):

Frt mi-am loat tel care ma ajuta la proiecte la scoala cand sunt plecat undv st pe mess si cee mai poti face cu un telefon... nu paleta sa o folosesc ca sanie ca ork acu vine iarna