| Laver_Edi_1997 a întrebat:

Voiam sa imi pun Windows 7 pe DVD dar nu citeste DVDurile goale (care is noi si nu au nimic pe ele). Am incercat pe un dvd care avea ceva poze pe el, il citea calculatorul si acum am cumparat 2 dvduri de la magazine diferite de marca diferita si nu vrea sa le citeasca. M-ati putea ajuta pentru ca am nevoie mare de windows.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

PowerISO sau burnaware-11-2 incearca cu aceste programe si o sa reusesti

| Laver_Edi_1997 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu prea stiu sa le folosesc ma poti ajuta? Am vazut pe Youtube ceva cu EasyBCD si imi arata ca imi trebuie media driver ce sa fac?