| mysterioR a întrebat:

Salut, vorbesc cu cineva pe Instagram si inainte imi arata sub mesajul meu mereu"vazut", acum cand vorbesc tot cu acea persoana nu mai imi arata deloc "vazut", e din setarile Instagram?

1 răspuns:
| MarvelStars28 a răspuns:

Cred ca e ceva asemenator cu whatsapp, la wapp intri in aplicatie -> setari -> cont -> confirmari de citire. Daca e activata, celalat va putea vedea cand tu i-ai citit mesajul, si tu vei putea vedea cand el ti l-a citit tie. Daca sunt inchise, nici tu nu mai vezi daca el te ignora, nici el nu mai vede daca tu il ignori.