| GPA a întrebat:

Vreau sa achiziționez acest router Asus destinat gaming-ului și multimedia, dual band cu frecvențele 2&5 ghz și standard AC.

Cred că este cea mai buna alegere, avand in vedere că mă ocup cu streaming-ul și gaming-ul. Este tot ce-mi trebuie.

p.s : Mi-am refăcut abonamentul cu 1gbps FiberLink

Se merită? Cumpăr produsul?

https://altex.ro/......b-3-0-rosu

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-ai pus intrebarea cu ce viteza primesti internetul? Daca ai doar 300 mbps ce crezi ca faci cu un router de 600+1734?

| GPA explică (pentru Salontanul):

Abonamentul fiber link este de 1000 mbps. Am refuzat modem-ul lor și m-am gândit să-mi cumpăr Asus. Asus depășește cu mult router-ul de la RDS...

| Salontanul a răspuns (pentru GPA):

Atunci este Ok.

| udrescuf a răspuns:

Da chair merita sa cumpari acel router pentru nu a avea mult lag la tine pe live.