| GrMK a întrebat:

Vreau sa achizitionez intr-o saptamana un laptop la maxim 2.600 lei http://www.pcgarage.ro/......nux-black/ prima intrebare e pot lua ceva mai bun in banii astia?
ofertele afisate la diferite produse sunt reale? (ori e vrajeala).
As vrea un raspuns de la oameni specializati. Multumesc pentru timpul acordat.

8 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai pc garage este un site serios.De ce sa puna oferte la vrajeala.Nu cred ca este in interesul celor de la pc garage.

| GrMK explică (pentru MskDesign):

Asa mi se par unele oferte...

| MskDesign a răspuns (pentru GrMK):

Ofertele sunt valabile. Ajunge Black Friday si ar trebui sa te misti mai repede, caci vor ramane, cu siguranta, repede fara produsele in oferta.

| GrMK explică (pentru MskDesign):

Laptopul pus de mine e la reducere de la 2800 pana pe 20, e vreo sansa sa scada si mai mult pe 21? happywinking

| GrMK explică (pentru MskDesign):

Laptopul pus de mine e cu reducere de la 2800 la 2600lei pana pe 20, iar pe 21 e black friday crezi vor face reduceri si mai mari sau astept degeaba...

| MskDesign a răspuns (pentru GrMK):

Nu am de unde sa stiu acest lucru.

| Treistariustar a răspuns:

Til recomand pe acesta care o sa se ieftineasca de black friday mai tare, merita mai mult http://bit.ly/1GRvCxh