| RZW_6050 a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez un Blackberry 9780 dar, eu am cartela Vodafone nu am abonament si am citit ca iti trebuie neaparat abonament BB sa il poti folosi pe internet,eu vreau sa stiu daca poat accesa internetul si cu cartela,am citit ca, cu opera ar merge, pe mine ma intereseaza foarte mult sa intru si pe yahoo messenger sau mail, youtube dar cu ajutorul cartelei. Merci!

3 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Blackberry este recomandat, de obicei, celor care au diverse afaceri si care s-au obisnuit deja cu terminalele de la BlackBerry. Dar aia nu ii vad sa posteze pe aici asa ca ti-as recomanda, extrem de calduros, sa cauti ceva mai adaptat tineretii. Sunt atatea alte alternative, mult mai interesante.

| valentino52 a răspuns:

Eu am avut in Blackberry 9500 storm si nu mergea fara abonament BB internetul prin 3G. Telefonu nu avea wireless nu conteaza ce browser folosesti. 9780 vad ca are wi-fi deci o sa poti sa-l folosesti pe internet fara probleme cand ai conexiune. Oricum eu nu recomand nici BB nici Samsung Apple all the way!

| loggertiffman a răspuns:

Si eu am o problema de genul..sunt pe cartela Vodafone si ba merge netu ba nu merge..si nu stiu ce trebuie sa activez sau sa fac sau....nu-mi mere messu, si pur si simplu internetul intr-un timp mergea pe opera mini acum nu mai merge deloc incat nu mai pot intra nici in app world HELP stiu ca ti-am raspuns tot cu o intrebare dar chiar am nevoie de ajutorcrying