| Paul_Samuel_1999 a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez un hdd si sa-l pun la un calculator, trebuie sa iau si un cablu sata pentru a-l putea adauga, vine cu el in pachet sau are placa de baza?
Mersi =]
Cablu Sata
https://www.pcgarage.ro/......ta-m-15cm/

HDD
https://www.pcgarage.ro/......-rpm-64mb/

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pai nu ai cabluri prin calculator? Ce cablu ai pus tu este strict pentru alimentare.

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru LPCTSTR):

Ok, iar cel de transfer e in calculator?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Paul_Samuel_1999):

Asta trebuie sa verifici tu. Eu n-am de unde sti daca ai sau nu cabluri neconectate.

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru LPCTSTR):

Ok...

| PainTech a răspuns:

Ai dat același link de doua ori.

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru PainTech):

Scuze...acum modific

| PainTech a răspuns (pentru Paul_Samuel_1999):

Dacă în descriere nu se specifica nimic de cablul sata atunci hdd nu vine cu cablu.

Trebuie cumpărat separat dacă nu ai. Noi nu avem de unde să știm ce ai tu pe placa de baza.