| RZW_6050 a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez un Samsung Galaxy Nexus, dar m inteles ca are anumite probleme cum ar fi: volumul scade singur se modifica singur nu il pot regla etc. apoi ecranul pe multitasking ca da erori nu functioneaza mereu decat daca inchid si redeschid ecranul si alte probleme cu semnalu...Intrebarea mea este daca aceste probleme s-au rezolvat intre timp? Multumesc! (precizez ca am avut Sgs s2 si de aia vreau Nexus )

2 răspunsuri:
| DeGea1 a răspuns:

Asa se intampla cu telefoenele de Vodafone e adevarat! si ia-ti daca nu e de la Vodafone

| AlbertSeby a răspuns:

Aceste probleme au fost cu telefoanele aduse de la vodofone si eliberate din retea.Acum stocurile sunt aduse de la Samsung Romania.Deci iti recomand sa iti iei