| ellaptk a întrebat:

Salut,vreau sa cumpar o camera foto semi-profesionala si cum nu ma pricep asa bine la chestiile tehnice am nevoie de ceva pareri. bugetul sa nu depaseasca 800 d euro.mersi

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Eu am Nikon d3000 si sunt foarte multumit. d3200 este si mai performant decat al meu si merita (mai ales ca in pachet este inclus si al2-lea obiectiv de 70-300)

7 răspunsuri:
| BESTNICK a răspuns:

Iti recomand un Nikon d 40 pentru incepator e usor de utilizat, si te ajunge la pretul de 350 de euro

| aleCsandrra a răspuns:

Cea mai buna camera este Canonul! Iti spun sigur si din experienta sau Nikon. Bafta!

| ellaptk explică:

Ce parare aveti de acesta? Reflex NIKON D3200+18-
55+Tamron 70-300+

| ellaptk explică (pentru al3xander):

Mersi

| al3xander a răspuns (pentru ellaptk):

Pentru nimic

| al3xander a răspuns (pentru ellaptk):

Eu am Nikon d3000 si sunt foarte multumit. d3200 este si mai performant decat al meu si merita (mai ales ca in pachet este inclus si al2-lea obiectiv de 70-300)

| skiTeL a răspuns:

Da-mi id-ul tau de mess/skype uite aici ce am de vanzare: http://www.youtube.com/watch?v=ZiazgvhZi_8

| skiTeL a răspuns:

Sau da add la skype: gabbybos/yahoo: avansate_tehnologi@yahoo.com uite aici ce am de vanzare: http://www.youtube.com/watch?v=ZiazgvhZi_8