| wolfman22 a întrebat:

vreau sa cumpar o tableta sii..nu stiu ce sa aleg dintre Samsung si Apple? eu mai am un galaxy s2 deci sunt cam saturat de Samsung si android, eu as vrea sa aflu care merita mai mult dintre Samsung si Apple adica dintre galaxy note tableta sau tab2 vs new ipad, ideea care e..eu am vb cu parinti ca de craciun sa imi cumpere ceva insa nu stiu ce? urmand ca in mai de ziua mea sa imi cumpere altceva! (daca intru la un liceu bun) laughing Si mai am o intrebare, merita sa cumpar un ipod 5th generation sau sa cumpar ipad, ori in loc de ipod sa cumpar un aparat foto DSLR?

Trebuie sa aleg doar 2!

insa nu stiu combinatia perfecta! ce sa aleg?

2 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Iti recomand un Apple deoarece cei de la Samsung iau copiat pe cei de la Apple iar Apple i-a dat in judecata si au castigat asa ca ia-ti o tableta Apple e foarte buna crede-ma un prieten de al meu are

| Dani_Dumitrescu_Dani_1995 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt aproape la fel cu mici diferente (putin la marimea ecranului). Ipad este mai scump pentru brand... Si eu am avut aceeasi problema si inca nu stiu ce sa aleg...