| Valentin0007 a întrebat:

Salut
vreau sa cumpar un laptop pentru jocuri buget 2500-3000 sau putin peste.
am gasit eu ceva dar am inteles ca placa video nu ar fi buna altii zic ca e buna si va cer voua ajutor placa video Asus Nvidia geforce GT610m.
laptopul este http://www.emag.ro/......EXPRKBBBM/
astept raspuns
multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la ITG ala, fii atent in linkul lui exista un voucher, pe scurt, vrea sa te pacaleasca si sa te insele, sa faca bani de pe spinarea ta, recomandand gresit configuratii. Nu il lasa sa-si bata joc de tine.

| Alexandrumrz a răspuns:

Sincer ar fi cea mai buna optiune pentru jocuri mai bun la pretul asta nu este

| Valentin0007 explică (pentru Alexandrumrz):

Multumesc pentru raspuns