| GoodLuck15 a întrebat:

Salut.
Vreau sa curat pasta termoconductoare si as vrea sa va intreb daca pot folosii spirt? Imi e sa nu se strice procesorul daca folosesc spirt.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca nu ai alcool isopropilic poti folosi alcool sanitar de 96grade.
nu o sa strici nimic. folosesti un servetel de hartie pe care il imbibi cu spirt.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rommeo a răspuns:

Nici intr-un caz nu folosi spirt, sterge doar cu servetelul uscat.

| GoodLuck15 explică (pentru RobertG101):

Da dar restul de pasta ramasa pr langa procesor cum o curat? Ca am mai schimbat o data si ramane pasta.

| dolceromania a răspuns:

Spirt nu o sa strici nimic.

| CPAElites a răspuns:

Umezesti putin un servetel.