| ajutorul3zz a întrebat:

Salut,vreau sa fac facecam in timp ce fac gaming. Puteti sa imi recomandati un alt program in afara de action mirillis?(am un bug la el)
P.s:nu vreau sa filmez cu camera, ci cu un program.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

ShadowPlay daca ai placa video NVIDIA decenta.

| DjNick112 a răspuns:

Camatasia Studio, MovAvi Screen Capture Studio 5.0.0, ZD Soft Screen recorder

| ajutorul3zz explică (pentru DjNick112):

1.Cu camtasia nu poti sa faci facecam si chiar daca ai face nu e facuta pentru a inregistra gameplay-uri, ci ecranul

| DjNick112 a răspuns (pentru ajutorul3zz):

Cu MovAvi Screen Capture Studio 5.0.0 sigur vei reusi sa inregistrezi jocuri, dar trebuie sa ai un calculator destul de bunicel, pentru ca va merge in reluare