| gabi3030 a întrebat:

Salut, vreau sa fac o baza de date care sa fie accesibila in browser, pe subdomeniu, de exemplu domeniu este www.domeniu.ro iar pe subdomeniu sa am www.bazadedate.ro, aici sa am baza de date unde sa poate intra adminii care sa administreze userii unui website, sa adauge useri noi sa ii stearga pe cei vechi, cum pot face asta? Ajutați-mă cu tutoriale vă rog, dar să facă așa cum am specificat.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cred ca poti face asta si fara a schimba adresa.
De exemplu www.domeniu.com/baza-de-date, dar o poti schimba si cu litere si cifre aleatorii.
Si care sa necesite o parola sau un username/e-mail si parola.

| gabi3030 explică (pentru LPCTSTR):

Ok.Dar cum fac asta? Adică vreau să o creez? Cum pot să fac?

| gabi3030 explică (pentru LPCTSTR):

Ok, dar cum pot să fac asta? Vreau să dau acces adminilor la baza de date iar ei acolo să poată adăuga userii și anumite descrieri ale lor? Cum pot crea baza aceea de date cu asemenea acces?