| BigLike a întrebat:

Salut vreau sa fac o felicitare in forma unui buletin deci am o poza si vreau sa stiu daca as putea sa scot poza pe undeva si sa aiba marimile buletinului (act de identitate) sa fie la dimensiunile astea https://www.google.co.uk/......ps?/search exact ca un buletin doar ca vreau in locul unde este poza si toate datele acestui barbat sa pun o alta poza sper ca am reusit sa va explic ceea ce doresc si vreau sa fie nu din hartie deci daca exista o care prin care sa imprim o poza in dimensiunile unui buletin si sa o scot fiind plastic nu hartie mersi ofer si funda e urgent Thanks again

1 răspuns:
| Mihai_Panda_2000 a răspuns:

Nu ai cum, legea o vede ca fiind identitate falsa, nu felicitare