| CyrcuS a întrebat:

Vreau sa fac screen mirroring de pe un Samsung j5 pe un televizor Philips 46pfl5507k/12, ca sa dau de pe Youtube vizionare pe tv imi cere un cod de conectare. Stie cineva unde gasesc codul in acest tv? Am cautat tot meniul dar e complicat si nu l-am gasit. Pe scurt vreau sa vad Youtube de pe un Samsung j5 pe un Philips 46pfl5507k/12. Multumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Seteaza propriul tau cod la setarile hotspot wi-fi.
Pentru conectare vei folosi tot acelasi cod.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ar trebui sa iti apara pe televizor acest cod de conectare. Iar codul sa il bagi in telefon.

| CyrcuS explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Treaba este ca in meniul televizorului nu vad codul si trebuie sa il caut in meniu dar nu stiu unde sa il gasesc pentru ca nu imi vede tv-ul pe telefon in Youtube si in cazul acesta imi cere codul lui standard.