| vladv26 a întrebat:

Salut vreau sa filemez ecranul telefonului. Stiti ceva aplicatie pentru android care nu necesita root pentru a filma. Am incercat foarte multe aplicatii dar nici una nu mia folosit. Nu dati raspunsul numai ca sa aveti un raspuns in plus raspundeti numai daca stiti cea care functioneaza. multumesc mult.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

In momentul de fata fara a roota telefonul nu merge nici o aplicatie. Poate pe viitor se vor face programe de filmat.

| Jipa95 a răspuns:

Ghinion. Nu cred ca mai are rost sa repet ce ti-a spus si rares.

| Alexa_Alexandru_1991 a răspuns:

Salut.Intra in Magazin play si instaleaza Mobizen.Prima data cand intri in el iti va spune ca trebuie' sa accepti niste reguli.Tu trebuie sa le accepti pe toate.Intr-un final iti va arata un buton gen NEW RECORDING.Acolo vei apasa SI GATA. SPER C-AM FOST DE AJUTOR!