| Dima_Alin_1996 a întrebat:

Salut vreau sa hostez niste servere pe propiul meu pc am facut gamecp si ftp tot tot dar daca le dau linkul la altii nu le merge!
Am inteles ca este de la modem,, modem HUAWEI SmartAX MT882,, am facut port forwarding la acest modem dar degeaba ca nu merge!
Eu mai am acasa un ruter HG655b, sa il pun pe acesta poate o merge? Dar la acesta nu stiu sa fac port forwarding cine ma ajuta sa lase replay sau sa ma contacteze la id alin_samp1996

1 răspuns:
| Indecenta a răspuns:

Sfatul meu - achizitioneaza-ti un server de la o firma. Cauta pe google. Preturile sunt convenabile si in felul asta nu iti distrugi, intr-un timp scurt, pc-ul folosit ca server.