| IonutZEW a întrebat:

Vreau sa iau acest calculator cu: Intel® Core™ i3-6098P 3.6GHz, 8GB DDR4, 1TB, NVIDIA GeForce GTX 750 TI 2GB, singurul dezavantaj fiind ca are linux instalat pe el. Intrebarea mea este daca pot sa-i schimb linuxul cu windows 7/10 si daca are vreo consecinta sau ceva, procesor generatia a 6-a, 8gb ram, 1tb hdd, placa video buna eu zic ca nu ar avea nimic

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa pui ce vrei pe el.

| UserRo10 a răspuns:

Poti pune absolut ce vrei pe el. El vine cu linux pentru ca e gratis si pentru a vedea ca functioneaza

| Roxin a răspuns:

Nu are nicio influenta. Treaba cu Linux e ca daca vrei un Win o data cu achizitia lui, sa mai platesti niste bani in plus. Evident, tot de la ei il cumperi...

| agentmarius007 a răspuns:

E decent, poti schimba tu sistemul de operare. Apropo, ai vreun link? Si eu sunt intersat de acest pc. Multumesc anticipat

| IonutZEW explică (pentru agentmarius007):

Mersi de raspuns uite aici si linkul, 22 de milioane este: https://www.emag.ro/......D3Z2FDBBM/