| anonim_4396 a întrebat:

Salut

vreau sa iau cateva masuri de precautie pe facebook si vreau sa setez ca persoanele care nu le am in lista de prieteni sa nu-mi poata vedea pozele, am reusit in mare parte, dar mai ramane poza de profil. am vazut la unele persoane ca oricut as da click pe poza nu o pot vedea, stie cineva cum pot face asta?

funda ....multumesc

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

De ce anume vrei sa te feresti?

| Krixxus a răspuns (pentru William):

In clasa am un idiot care isi pierde timpul facand conturi false cu numele si pozele colegilor si am luat cateva masuri de precautie, cea mentionata mai sus e singura care nu am reusit-o.