| sandwich a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar camere de supraveghere, lamuriti-ma cum functioneaza, pe ce se stocheaza datele, cat sunt pastrate am vazut ca, camerele vin insotite de un dvr, nu se pot conecta direct la pc?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Http://www.hit.ro/......e-internet
ceea ce iti mai pot spune este ca functioneaza pe baza de senzor de miscare si se stocheaza pe un hard-disk.

| ionutro82 a răspuns:

Mai multe informatii despre supravegherea video (camere de supraveghere, dvr-uri, nvr-uri sau camere ip) poti gasi aici: http://www.vntmag.ro