| Costin109 a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr o boxa portabilă dar nu știu ce să aleg.
M-am gândit la JBL FLIP 5 sau JBL CHARHE 4 (doar că la charge îmi este frică că e greu de ținut în mână)

Așa că aștept recomandări. Ori dintre aceste 2 ori de la alte firme. Preț maxim 650 lei.

2 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Tocmai ce am luat unui coleg cadou un JBL CHARGE4, nu este deloc greu de tinut in mana, si se aude foarte bine. Plus, are functia de a actiona ca o baterie externa, datorita bateriei de 7500 de mAh. Daca nu te folosesti de ea in felul asta, bateria tine ore de-a randul, uiti si sa o incarci, nu o sa ai probleme in privinta asta.

Succes!

| Costin109 explică (pentru Mandeliu):

Multumesc de ajutor.