| Sense8 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera mai exact modelul Nikon d5300. Din flanco sau altex, intrebarea este daca merg la magazin si nu au modelul pe care-l vreau pot sa-l ceara nu stiu la vreun depozit al magazinului? Mersi anticipat

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi un produs si nu este pe stoc, cei din magazin iti vor spune daca il mai aduc in magazin, spre vanzare, sau nu.

| Sense8 explică (pentru dannyel86):

Nu stau in Romania, dar o sa merg curand si voiam sa stiu. daca cer un model anume pot face rost de el cei de la magazin

| dannyel86 a răspuns (pentru Sense8):

Poti fi informat si prin mail sau telefon daca au pe stoc produsul respectiv.
"021 528 9196 - apelabil din orice retea, din tara si din strainatate (tarif normal)"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Altex il poti rezerva in magazin (daca se afla acolo, poti verifica pe site daca il au).

| Sense8 explică (pentru anonim_4396):

Am cautat pe site si nu au modelul respectiv. vreau de la magazinele astea doua pentru ca se poate plati in rate. nu știu ce sa fac daca nu o au sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sense8):

Daca nu o au deloc, nicaieri in tara, nu ai ce face.