| Adrian1331 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o imprimanta cu scanner pana in 200 de lei...imi puteti recomanda una?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pana in 200 nu stiu unde ai putea gasi! Doar SH. http://www.cel.ro/......isyPT0p-l/

| dannyel86 a răspuns:

Eu iti recomand o multifunctionala Hp cu 2 cartuse (negru, tricolor). Daca le cumperi in varianta 4 cartuse, apar probleme care fac multifunctionala inoperabila la un moment dat. La variantele cu 2 cartuse se schimba, cel mai frecvent, doar consumabilele. Aparatul in sine nu se strica foarte usor.
Recomandarea catre Hp vine in contextul in care poti face refill-ul cartuselor acasa, cu seringa. Cumperi doar cerneala compatibila si iti faci treaba cu ea, fara sa depinzi de altii sa incarce cartusele.
Pretul multifunctionalei reflecta, de cele mai multe ori, si performanta acesteia. Cat dai, atata face. Dar, daca nu ai mari pretentii, gasesti modele si sub 200 de lei. Dar sa tii cont si de recomandarile de mai sus.

| ziftode a răspuns:

Da, magazine de mana a doua... diferenta fata de olx sau alt site de vanzari e ca acolo ei iti dau garantie la sediu

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand acest Canon http://bit.ly/2A7w3Z4 imprimare, scanare, marca foarte buna, e buna pentru listari de tiraj redus.
Ai livrare gratuita.