| Pauleboy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta.
Ce pret trebuie sa platesc sa am acces la : E-mail, windows, facebook, internet, muzica, filme, poze, et cetera pe acea tableta?
Ce parere aveti despre tablete? Merita sa reunti la PC pentru o tableta?

1 răspuns:
| Maria2901 a răspuns:

Nu merita de loc pentru ca daca pc ti se strica, poti sa il desfaci si sa il repari tu dar daca ti se strica tableta trebuie sa te duci si sa platesti milioane ca sa ti-o repare.N-am idee cat costa dar am vazut la carrefour cu 10 milioane.