| ReptarX a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un aparat de fotografiat profesional(Sony, Nikon, Canon).Imi puteti spune un model cu un pret bun sa faca fotografii profesionale.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Canon 1100D - am unul (poți vedea și-n avatar) și sunt perfect mulțumit, focalizează foarte repede, are o grămadă de functii, surse de lumine, puncte de focalizare, bliț, diafragmă, pot fotografia chiar și soarele cu el (A-DEP), dar îmi trebuie stativ să nu se miște deloc, care momentan nu-l am.
Filmarea este HD.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Sony DSC S5000